14 dni bezpłatnego korzystania z pełnej funkcjonalności
Prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza oznaczonych gwiazdką

Dane firmy
Nazwa (*)
NIP (*)
Telefon (*)
WWW
Konto administratora
Login (*)
Hasło (*)
Hasło (ponownie) (*)
E-mail (*)
Chcę, aby inni użytkownicy mogli wyszukać mnie w katalogu.

Inne

(*) Oświadczam, że zapoznałm (-am) się z treścią Regulaminu VidCom.pl oraz, że akceptuję wszelkie postanowienia Regulaminu. Wyrażam niniejszym zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach realizacji zamówienia, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883 z późn. zm.) przez firmę VidCom.pl
Informujemy, że dokonując rejestracji, wyrażacie Państwo zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych firmy VidCom.pl. Dane są przetwarzane tylko dla potrzeb VidCom.pl (wyłącznie do realizacji zamówień) oraz dla potrzeb podmiotów skupionych wokół serwisu internetowego prowadzonego pod niniejszym adresem. Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od VidCom.pl w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Brak zgody pozbawi Państwa możliwości otrzymywania informacji o promocjach, nowościach oraz korzystania z dodatkowych funkcji VidCom.pl.

Kod promocyjny
Jestem zainteresowany produktem: (*)