22 lipca 2016

Komunikator ViCo

Komunikator ViCo jest aplikacją desktopową, stanowiącą główny element systemu VidCom.pl.

 

Jest to kompleksowa i najczęściej wybierana przez naszych Klientów aplikacja, oferująca możliwość korzystania ze wszystkich funkcji systemu VidCom.pl.

 

Komunikator ViCo jest w 100% naszym autorskim rozwiązaniem, zapewniającym bogatą funkcjonalność oraz wyjątkowo prostą i intuicyjną obsługę. Do dyspozycji Klientów oddaje 7 wersji językowych, dzięki czemu komunikacja także na szczeblu międzynarodowym nie napotyka na bariery językowe. Na życzenie Klienta istnieje również możliwość stworzenia komunikatora w nowej, niedostępnej dotąd w żadnym innym rozwiązaniu wersji językowej.

 

Komunikator ViCo zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa komunikacji oraz wymiany informacji i danych w sieci, dzięki 2-stopniowemu systemowi zabezpieczenia dostępu do konferencji oraz szyfrowaniu przekazu z wykorzystaniem 256-bitowego klucza.

 

W tym miejscu możecie Państwo również poznać wymagania techniczne jakie należy spełnić, aby z powodzeniem prowadzić lub uczestniczyć w konferencji oraz pobrać najnowszą wersję [1.9.7] Komunikatora ViCo POBIERZ