22 lipca 2016

Wydarzenia

Cykl prelekcji i referatów w ramach Konferencji „Synergia biznesu i nauki wymogiem innowacyjnej gospodarki” pod patronatem Górnośląskiego Forum Informatycznego.

 

 

 

 

Ścisła współpraca ekspercka oraz cykl prelekcji i wykładów w Regionalnym Forum Biznes Centre Club na temat „Zarządzania ryzykiem technologicznym w innowacjach”.

 

 

 

 

Cykl prelekcji i wykładów podczas warsztatów „Negocjacje” organizowanych przez Instytut Zarządzania na temat „Negocjacje na odległość”.

 

 

 

Techniczna organizacja projektu Interkl@sa – połączenie wideokonferencyjne uczniów polskich szkół z eurodeputowanymi w Brukseli (m.in. Bronisław Geremek, Janusz Onyszkiewicz).

 

 

 

Organizacja i opieka techniczna nad przebiegiem akcji charytatywnej zorganizowanej przez Fundację „Z miłości serc” oraz imprezy charytatywnej z udziałem gwiazd polskiego show-biznesu. Akcja zbiórki środków na zakup endoprotezy dla chorej dziewczyny.

 

 

 

Cykl prelekcji oraz wykładów z zakresu nowoczesnych technologii informatycznych dla studentów Politechniki Częstochowskiej.

 

 

 

Szkolenia z systemu VidCom.pl dla młodych przedsiębiorców uruchamiających swoją pierwszą działalność w ramach grantu unijnego dla aktywizacji absolwentów. Grant przeprowadzała gliwicka firma szkoleniowa Doskam.

 

 

 

Udział w roli eksperta w projekcie szkoleniowym „BiznesKlasa” realizowanym przez Górnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego.

 

 

 

Współpraca oraz cykl szkoleń z wykorzystania najnowszych technologii zdalnego nauczania dla Kuratorium Oświaty w Katowicach oraz dyrektorów szkół podstawowych i średnich w województwie Śląskim.

 

 

 

Prelekcja na temat znaczenia e-VideoLearningu dla przedstawicieli władz województwa i Kuratorium Oświaty podczas corocznych Targów Edukacji w siedzibie Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach pod hasłem „E-szkoła szansą dla młodego Europejczyka” [czytaj: artykuł 1, artykuł 2, artykuł 3, artykuł 4].

 

 

 

Stała współpraca ze Śląską Akademią Nauki i Rozwoju na przeprowadzanie wykładów o komunikacji elektronicznej na przykładzie VidCom.pl.

 

 

 

Uczestnictwo w spotkaniach Śląskiego Towarzystwa Marketingowego i prezentacja systemu VidCom.pl w ramach wymiany informacji o najnowszych trendach technologicznych na świecie.

 

 

 

Seminarium VidCom.pl – projekt cotygodniowych seminariów za pośrednictwem Internetu (webinarium) skierowany do odbiorców korzystających z medium elektronicznego do zapoznawania się z najnowszymi trendami w komunikacji biznesowej. Realizacja za pośrednictwem strony internetowej VidCom.pl, dostęp powszechny, tematyka biznesowa i edukacyjna w obszarze wideokomunikacji.

 

 

 

Współpraca z portalem OPENKontakt.com w zakresie wykorzystania e-VideoBOKU – dedykowanej wersji systemu VidCom.pl, w wyniku której Internauci odwiedzający Największą Giełdę Biznes Ofert oraz 88 serwisów z nią współpracujących mają możliwość prowadzenia rozmów audio/wideo/czat wprost ze strony WWW.