22 lipca 2016

praca & praktyki

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska pracy:

    • [spoiler title=”Programista Java”]

Programista Java

woj. śląskie / Katowice

Opis stanowiska:

        Rozwijanie oprogramowania klienckiego oraz serwerowego do obsługi wideokonferencji, w szczególności:

      • Implementacja interfejsu użytkownika
      • Implementacja algorytmów logiki biznesowej na podstawie specyfikacji biznesowej
      • Tworzenie oprogramowania z zastosowaniem dobrych praktyk
      • Integracja z zewnętrznymi systemami
      • Integracja z bazami danych

Wymagania:

      • Bardzo dobra znajomość języka JavaEE (minimum 2 lata doświadczenia)
      • Dobra znajomość języka JAVA
      • Znajomość GWT, GXT, EJB, Hibernate, Web Services, Serwlet
      • Znajomość serwerów aplikacji (GlassFish)
      • Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych
      • Znajomość środowisk deweloperskich: NetBeans

Mile widziane:

      • Znajomość języka ActionScript 3.0
      • Znajomość systemu Linux w stopniu umożliwiającym samodzielne zarządzanie środowiskiem deweloperskim
      • Znajomość narzędzi Maven oraz Ant
      • Znajomość systemów kontroli wersji
      • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na urządzenia mobilne
      • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych

Dodatkowo punktowane:

      • Znajomość serwerów multimedialnych
      • Znajomość C#, C++, PHP, JavaScript, CSS
      • Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)
      • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne poruszanie się po dokumentacji

Oferujemy:

      1. pracę w młodym, prężnym i doświadczonym zespole,
      2. styczność z nowoczesną technologią i znanymi projektami,
      3. miłą atmosferę pracy, opartą o cele, a nie zakazy,
      4. możliwości samorealizacji, kształcenia i rozwoju,
      5. umowę o pracę (możliwe inne formy zatrudnienia) na czas nieokreślony (po okresie próbnym).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem, zapisane w postaci: „CV_imie_nazwisko” wraz ze zgodą na przetwarzanie danych wyłącznie za pomocą poczty elektronicznej na adres: biuro@vidcom.pl

– w tytule wiadomości należy podać: „Programista Java”.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami, które zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne.

[/spoiler]

V-Student – Program dla Studentów.

Poszukujemy studentów i absolwentów wyższych uczelni – kreatywnych ludzi z potencjałem, inicjatywą i znajomością języków obcych, chcących rozwijać się w następujących zakresach:

      • tzw. branży nowoczesnych technologii,
      • informatyce,
      • e-commerce, e-biznes, e-learning,
      • handlu i marketingu,
      • finansów (w tym finansowania projektów środkami UE),
      • doradztwa prawnego (biznesowego i przemysłowego, patentowego, elektronicznego, podatkowego, etc.).

dowiedz się więcej…

Współpraca dystrybucyjna.

Prowadzisz działalność gospodarczą i jesteś zainteresowany grupową dystrybucją produktów VidCom.pl? Prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronie: http://www.vidcom.pl/wspolpraca

[formlightbox_obj id=”11″ style=””]

[/formlightbox_obj]