22 lipca 2016

program V-Student

Płatny staż w VidCom.pl – program V-Student

 

Poszukujemy studentów i absolwentów wyższych uczelni – kreatywnych ludzi z potencjałem, inicjatywą i znajomością języków obcych, chcących rozwijać się w następujących zakresach:

 1. tzw. branży nowoczesnych technologii,
 2. informatyce,
 3. e-commerce, e-biznes, e-learning,
 4. handlu i marketingu,
 5. finansów (w tym finansowania projektów środkami UE),
 6. doradztwa prawnego (biznesowego i przemysłowego, patentowego, elektronicznego, podatkowego, etc.).

VidCom.pl jest spółką, w której największą wartością są ludzie. To dzięki wiedzy i zaangażowaniu ludzi udaje nam się osiągać kolejne cele i odnosić coraz większe sukcesy.

 

V-Student daje szansę ludziom młodym, nieposiadającym jeszcze dużego doświadczenia zawodowego. Pragniemy wspierać młode talenty oraz inwestować w tych, którzy poszukują ciekawej i pasjonującej pracy.

 

Unikalny charakter programu stażowego polega na kilku głównych elementach – osoby, które wykażą się największą inicjatywą, determinacją, zaangażowaniem i chęcią zdobywania wiedzy mogą liczyć na:

 1. Zatrudnienie w VidCom.pl po zakończeniu odbywania stażu;,
 2. Dofinansowanie w zakresie dalszej edukacji;
 3. Możliwości dostosowania godzin pracy do toku nauczania;
 4. Dostęp do bardzo unikalnej wiedzy (spółka wdraża i stosuje wiele autorskich rozwiązań).

 

Na czym polega program V-Student?

Program Stażowy V-Student będzie trwał 3, 6 lub 12 miesięcy, a jego uczestnicy zatrudnieni zostaną na pełen etat, lub jego część, na umowę o pracę (możliwe inne formy). Jest to niepowtarzalna szansa sprawdzenia, czy wybrana dziedzina jest rzeczywiście tą, z którą student/absolwent wyższej uczelni chce związać swoją zawodową przyszłość. Ponadto zdobyte doświadczenia i wiedza mogą okazać się niezwykle cenne w dalszej pracy zawodowej młodej osoby. Po zakończeniu Programu będzie mogła ona pochwalić się m.in. 3-13 miesięcznym doświadczeniem w pracy w unikalnej na skalę światową spółce.

 

Dajemy niepowtarzalną szansę na zdobycie bardzo cennych doświadczeń oraz rozpoczęcie kariery zawodowej.

 

Zasady rekrutacji do V-Student:

Jesteśmy otwarci na studentów (w szczególności od 3-go roku studiów), jak i absolwentów wyższych uczelni. W szczególności osoby studiujące lub mieszkające na terenie Śląska (w pewnych przypadkach możliwa współpraca zdalna). Wybrane osoby poprosimy o przygotowanie dwóch dokumentów:

 1. Case-study na jeden z wcześniej zaproponowanych tematów,
 2. Prezentacji multimedialnej na jeden z wcześniej zaproponowanych tematów.

Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której sprawdzimy motywację i chęć związania się z nami.

 

Forma zgłaszania chęci udziału w programie:

Osoby zainteresowane udziałem w Programie V-Student serdecznie zapraszamy do przesłania nam swojego zgłoszenia. W tym celu należy pobrać formularz zgłoszeniowy, uzupełnić go i przesłać na adres: biuro@vidcom.pl Uwaga! Tytuł wiadomości e-mail powinien zostać stworzony w następujący sposób: „Zgłoszenie do V-Student – Imię Nazwisko”