22 lipca 2016

Rozwiązanie dla biznesu

 

 

System VidCom.pl pozwala na tworzenie i przeprowadzanie wideokonferencji w czasie rzeczywistym. Jest to narzędzie niezrównane pod względem prostoty obsługi, wygody użytkowania, oszczędności kosztów oraz mnogości potencjalnych zastosowań. Umożliwia użytkownikom przesyłanie i odbiór obrazu wideo, dźwięku oraz tekstu, kolaborację danych, prowadzenie wirtualnych prezentacji, aktywne uczestnictwo w wirtualnych klasach i szkoleniach, symultaniczną pracę na udostępnianych dokumentach, prowadzenie poufnych oraz publicznych czatów i rozmów, organizowanie testów i ankiet online, błyskawiczne przesyłanie plików o dowolnej wielkości, wzajemne udostępnianie pulpitu, oraz wiele, wiele innych.

 

VidCom.pl został stworzony w oparciu o sprawdzone na rynkach zachodnich technologie, zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa oraz poufności przesyłanych informacji. Twórcy systemu zdają sobie sprawę, że te wartości to obecnie jedne z najcenniejszych zasobów uczestników rynku, decydujące nie tylko o aktualnie zajmowanej pozycji i przewadze konkurencyjnej, ale często także o „być albo nie być” poszczególnych firm. Wysoki poziom bezpieczeństwa znacznie ogranicza ingerencję osób niepowołanych w informacje i dokumenty przekazywane drogą wideokomunikacji.

 

To nowatorskie rozwiązanie o dotąd niespotykanie bogatej funkcjonalności zostało stworzone specjalnie dla wymagającego Klienta biznesowego. Doceniają go firmy, które cenią sobie czas, wartość pieniądza oraz bezpieczeństwo komunikacji. Do dziś dnia systemowi VidCom.pl zaufało ponad 2 tysiące Klientów, którzy wchodząc w nowy wymiar komunikacji przeprowadzili za pośrednictwem naszej aplikacji blisko 50 tysięcy profesjonalnych biznesowych wideokonferencji*.

 

Cechą charakterystyczną systemu VidCom.pl jest przede wszystkim bogactwo opcji i możliwości zastosowania. Co ważne, może on być wykorzystywany nie tylko przez potężne wielodziałowe koncerny, ale także przez najmniejsze podmioty rynkowe, działające niemal w systemie „podwórkowym”. I to nie tylko za sprawą bardzo niskich kosztów wdrożenia i codziennej eksploatacji, ale także użyteczności, mogącej znaleźć zastosowanie niezależnie od branży i skali działania.

 

Niewątpliwą zaletą są również minimalne wymagania sprzętowe, niezbędne do zorganizowania i przeprowadzenia profesjonalnych wideokonferencji. Komputer z dostępem do Internetu, dodatkowo wyposażony w kamerę internetową oraz zestaw słuchawek z mikrofonem wystarczy, aby zorganizować lub dołączyć do spotkania online w czasie rzeczywistym.

 

VidCom.pl przygotował dla przyszłych użytkowników kilkanaście wersji dedykowanych rozwiązania, co sprawia, że system wideokonferencyjny jest zawsze „szyty na miarę” potrzeb i oczekiwań Klientów. Pod tym względem jest to propozycja unikalna na skalę światową. Decydując się na wdrożenie systemu wideokonferencyjnego VidCom.pl, Klient otrzymuje stworzoną specjalnie dla niego aplikację wraz z niezbędnym pakietem usług wdrożeniowych, profesjonalnymi szkoleniami eksploatacyjnymi, update’ami oprogramowania oraz zawsze dostępną pomocą konsultacyjną i serwisową. Świadomi faktu oferowania rozwiązań innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie nigdy nie pozostawiamy Klienta samego z naszym produktem. Do dyspozycji oddajemy nasze wirtualne Biuro Obsługi Klienta, Doradców Biznesowych oraz Dział IT.

 

 

* Stan na 11.2011 r.