22 lipca 2016

O nas

 

 

Od początku istnienia firmy VidCom.pl, jej twórcy kierowali się maksymą ojca światowej motoryzacji. Któż bowiem lepiej niż on wiedział jak spełniać oczekiwania Klientów, jak uczynić swój produkt najbardziej dostępnym oraz jak ważna dla finalnego odbiorcy jest najwyższa jakość produktu oraz związanej z nim usługi (Henry Ford osobiście sprawdzał stan każdego samochodu, który zjeżdżał z linii produkcyjnej jego fabryki).

 

Tworząc technologię VidCom.pl wiedzieliśmy, że każdy kolejny dzień musi oznaczać nasz rozwój, musi nieść za sobą udoskonalanie naszego produktu, czynić go wydajniejszym i bardziej efektywnym dla wszystkich użytkowników. Dziś wiemy, że wciąż daleko nam do doskonałości i to motywuje nas do codziennej ciężkiej pracy. Dziś wiemy także, że kilkunastoletnia współpraca ludzi aktualnie związanych z firmą VidCom.pl na rynku nowoczesnych technologii informatycznych pozwoliła nam stworzyć system na miarę XXI wieku, który wyznacza nowe kierunki w świecie wideokomunikacji.

 

Firma VidCom.pl jest pomysłodawcą, producentem i stuprocentowym właścicielem oferowanych rozwiązań. To pozwala nam na ich elastyczne kształtowanie w zależności od oczekiwań naszych Klientów oraz na nieustanny rozwój. Wiemy, że każdy nasz Klient jest inny, każdy ma swoje potrzeby i możliwości. Taki sam jest nasz system – idealnie dopasowany do potrzeb każdego z użytkowników.

 

Posiadamy własny dział IT, którego pracownicy są najwyższej klasy specjalistami w dziedzinie technologii wideokomunikacji i zdalnej pracy. Ich doświadczenie pozwala na realizację niestandardowych życzeń Klientów oraz integrację aplikacji z istniejącymi systemami oraz wewnętrznymi sieciami odbiorców.

 

Jesteśmy dumni z tego, że VidCom.pl powstał w oparciu o w 100% polski kapitał. Dzięki niezależności od zewnętrznych dostawców rozwiązań i know-how możemy zaproponować nasz system w najkorzystniejszej na polskim rynku cenie. Nasi użytkownicy z kolei mogą cieszyć się kilkoma wersjami językowymi aplikacji (w tym polską), która czyni pracę z systemem łatwą, przyjemną, oraz co najważniejsze bardzo efektywną.

 

W dniu dzisiejszym dostarczamy nasze rozwiązania różnej wielkości firmom i przedsięwzięciom internetowym, niezależnie od branży, w tym m.in.:

 

  • tysiącom przedstawicieli MŚP
  • korporacjom, w tym międzynarodowym
  • bankowości i ubezpieczycielom
  • szkolnictwu (od szkół podstawowych, po uczelnie wyższe) i edukacji biznesowej
  • społecznościom (od religii po rozrywkę)

 

Zapraszamy w NOWY WYMIAR KOMUNIKACJI.

Dołącz do ponad 2 tysięcy naszych klientów, którzy z wykorzystaniem naszego systemu przeprowadzili ponad 50 tysięcy wideokonferencji.