VidCom.pl na Targach Innowacyjności w Krakowie

18 października 2011 roku w Krakowie w budynkach Uniwersytetu Rolniczego odbyła się trzecia edycja „Targów Innowacyjności” organizowanych przez Faber Consulting Sp. z o.o. w ramach projektu „SPIN-aj się! – szkolenia z zakresu zakładania i prowadzenia firm typu spin off i spin out” (http://www.spinoff-malopolska.pl/#lHistoryIndex=0). Celem nadrzędnym targów jest promowanie idei przedsiębiorczości akademickiej i krzewienie postaw innowacyjnych w gospodarce oraz transfer wiedzy pomiędzy społecznością akademicką a biznesem.

 

VidCom.pl, jako przedstawiciel innowacyjnego nurtu w komunikacji biznesowej na krajowym rynku, idealnie wpasował się w spectrum wystawców – firm działających na pograniczu nauki i biznesu, stawiających na innowacyjność, oferujących kreatywne i funkcjonalne rozwiązania. Targi Innowacyjności były niepowtarzalną okazją dla wszystkich odwiedzających do uczenia się z doświadczeń tych, którzy odnieśli sukces w biznesie oraz do nawiązywania ciekawych kontaktów i współpracy.

 

Imprezą towarzyszącą targom była konferencja, prezentująca prelekcje przedstawicieli firm-wystawców, mini-wykłady oraz symulacje biznesowe. VidCom.pl reprezentował Dyrektor Handlowy Piotr Palarczyk, który przedstawił temat „Systemy wideokonferencyjne jako innowacyjne narzędzie komunikacji w biznesie”.

 

Punktem kulminacyjnym występu VidCom.pl podczas Targów Innowacyjności było – jak zwykle – losowanie nagrody ufundowanej przez Firmę w postaci wybranej przez Zwycięzcę wersji dedykowanej systemu VC wraz z 12-miesięcznym abonamentem na konto dostępowe oraz pakietem usług wdrożeniowych o łącznej wartości 8 tysięcy złotych. Szczęśliwym zwycięzcą okazała się firma „S-arts” z Krakowa. Serdecznie gratulujemy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *