Współpraca z Poland Business Run | Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty

VidCom.pl podjął współpracę partnerską z Poland Business Run

 

Jak mówi Jan Mela, Prezes Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty: Poland Business Run trwa tylko jeden dzień. Ten jeden dzień na zawsze może zmienić życie naszych podopiecznych. Twoje dwie nogi wystarczą by wziąć udział w biegu. Twoje dwie nogi wystarczą by komuś pomóc.

Wszystko zaczęło się kilka lat temu kiedy Radisson Blu Hotel Kraków oraz UBS Kraków rozpoczęły wspólne starania o zorganizowanie biegu w Krakowie. Do inicjatywy szybko przyłączyły się kolejne firmy i partnerzy, a wkrótce i miasta. Pierwsza edycja biegu odbyła się w 2012 roku w Krakowie, pobiegło w niej 1200 osób i udało się pomóc jednej osobie. Młodej dziewczynie – Justynie Topa. Jak szybko można zarazić się dobrą ideą, pokazuje fakt, że w 2013 roku odbyły się już Kraków Business Run, Poznań Business Run i Katowice Business Run. W w wyniku drugiej edycji imprezy udało się sfinansować zakup dziesięciu protez i pomóc ośmiu osobom.

Wyjątkowa forma

Bieg charytatywny: dochód przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji
Bieg biznesowy: udział przede wszystkim reprezentantów lokalnych firm
Bieg sztafetowy: zgłoszenia 5-osobowych zespołów

Wyjątkowy cel

Pomoc podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty
Promocja zdrowego stylu życia
Integracja środowiska biznesowego w mieście i na skalę ogólnopolską
Wsparcie promocji gospodarczej miasta

Organizacja

Poland Business Run w każdej miejskiej edycji jest organizowany we współpracy: BIZNESU (przedsiębiorczość prywatna), SEKTORA PUBLICZNEGO (miejskie jednostki samorządowe), SEKTORA NGO (Fundacja Jaska Meli Poza Horyzonty). Całość opłat startowych i wpłat od biegaczy jest kierowana na potrzeby podopiecznych Fundacji. Organizację biegów finansują sponsorzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *