VidCom.pl Innowatorem Śląska | Nagroda za innowacyjność

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii przy Górnośląskiej Agencji Promocji Przedsiębiorczości S.A. oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego są organizatorami konkursu na najbardziej innowacyjne śląskie przedsiębiorstwo oraz instytucję sektora badawczo-rozwojowego „Innowator Śląska 2011″.

 

Konkurs jest organizowany w ramach projektu „Enterprise Europe Network” oraz projektu systemowego „Zarządzanie, wdrażanie i monitorowanie Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego” pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego w ramach marki INNOSILESIA.

 

Innowator Śląska skierowany jest do przedsiębiorstw oraz instytucji sektora badawczo-rozwojowego, które mogą poszczycić się sukcesami w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych lub technologicznych, w tym opracowaniem własnych technologii bądź udoskonaleniem zakupionej technologii.

 

Konkurs ma na celu promocję innowacyjności, wspieranie rozwoju firm i instytucji poprzez promowanie nowych rozwiązań, poprawę wizerunku regionu i jego przedsiębiorców poprzez propagowanie dobrych przykładów, zachęcanie do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych, wprowadzania stosownych zmian w wewnętrznej organizacji pracy czy podejmowania szkoleń w tym zakresie.

 

Miło nam obwieścić, iż Komisja Konkursowa przyznała firmie VidCom.pl tytuł „Innowator Śląska” w kategorii „Mały przedsiębiorca” za rozwiązanie e-VideoChat.

 

W dniu 10 października 2012 r. odbyła się konferencja, podczas której laureatom konkursu Innowator Śląska 2011 zostały wręczone nagrody i wyróżnienia.

 

Zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi Konkursu, które znajdziecie Państwo pod poniższymi linkami:

http://www.slaskie.pl/strona_n.php?jezyk=pl&grupa=10&art=5795&id_menu=
http://www.slaskie.pl/zdjecia/2012/10/10/1349878706.pdf

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *