VidCom.pl Rynkowym Liderem Innowacji | Nagroda za innowacyjność

RYNKOWY LIDER INNOWACJI – Jakość, Kreatywność, Efektywność to ogólnopolski program promocyjny organizowany przez Gazetę Prawną. Celem Programu jest upowszechniane oraz propagowanie właściwych wzorców, metod wdrażania i strategii działań w zakresie szeroko rozumianej innowacji, a także strategii działań projakościowych w ramach dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa.

 

Program skierowany jest do działających w Polsce przedsiębiorstw, instytucji, jednostek naukowych oraz organizacji, które realizują z powodzeniem innowacyjne projekty, związane m.in. z produkcją, badaniami i rozwojem, nowoczesnymi technologiami, a także wdrażaniem oraz stosowaniem technologii informacyjnych oraz komunikacyjnych.

 

Zasadniczą część Programu stanowi wyłonienie liderów innowacji, nagrodzenie ich godłem promocyjnym „RYNKOWY LIDER INNOWACJI 2012 – Jakość, Kreatywność, Efektywność”, jak też ich promocja prasowa. Program ma na celu wspieranie medialne laureatów, poprzez prezentacje prasowe dotyczące działalności firm, na łamach Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej oraz na portalu www.strefa-gospodarki.pl

 

Miło nam poinformować, iż Kapituła Konkursu podjęła decyzję o przyznaniu firmie VidCom.pl tytułu „RYNKOWY LIDER INNOWACJI 2012 – Jakość, Kreatywność, Efektywność”, lokując tym samym naszą Spółkę w gronie najbardziej innowacyjnych firm w Polsce.

 

Warto również dodać, iż zdaniem organizatorów Konkursu „RYNKOWY LIDER INNOWACJI” to program skierowany do firm, dla których nadrzędną ideą jest dbałość o najwyższą jakość swoich produktów, usług, wdrożonych standardów zarządzania, czy w końcu obsługi klienta. W potocznej opinii firmy innowacyjne to nie tylko podmioty działające w sektorach nowych, zaawansowanych technologii, ale też te operujące w tradycyjnych sektorach stale jednak inwestujące w nowoczesne rozwiązania, w tym także prace badawcze nad produktami i usługami oraz udoskonalanie procesów. Historia życia gospodarczego udowadnia, iż nawet restrukturyzacja przedsiębiorstwa może przenieść je do grona podmiotów bardziej zaawansowanych technologicznie. Kryterium, jakim kierowano się przy wyborze laureatów, to przede wszystkim:
• realizacja innowacyjnych inwestycji,
• wprowadzenie na polski rynek nowych usług/towarów/rozwiązań,
• wdrażanie nowych technologii informatycznych,
• współpraca z segmentem naukowo-technicznym,
• poszanowanie zrównoważonego rozwoju,

 

Dziękujemy za docenienie naszych wysiłków i przyznanie nam tej zaszczytnej nagrody!

 

Zespół VidCom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *